Rebelde World Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebelde World Serbia

Dobrodosli na forum!Zelimo vam puno zabave, postova i nadamo se da cete biti redovni! :)
 
HomeHome  PortalliPortalli  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  ChatChat  

 

 Utisci sa koncerta...

Go down 
+2
~AnnY FairY GirL~
Natasa
6 posters
AuthorMessage
Natasa
*Admin*
*Admin*
Natasa


Number of posts : 2465
Age : 28
Localisation : Serbia
Registration date : 2007-03-30

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyMon Sep 08, 2008 3:30 pm

Kako vam je bilo???
Meni je bilo extraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!Nikad u zivotu se nisam vise gubila kao juce!!!!!!!!!!!!ucker je prelep i extra peva!!!!!!!!!!!blago onoj sto je poncho pozvao na binu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hocu opetttttttt!!!!!!!!!!!!!
JA SAM CRKLA SVE VREME SAM SKAKALA, PEVALA VRISTALA GUBILA SE!!!!!!!!!!!!!!!KAKO JE ANNY LEPAAAAAAA!!!!!!!!!!A neki ludak sto je dosao na koncert a ne zna ni ko su vice dulce marii: majo, maria....i mi svi vikali beso kao da se poljube a on vise meso, meso!!!!!pokidala sam se

pevala sam ceo koncert...ali pri kraju odjednom mi ode glas nisam mogla vise i onda pocela da vristim da se odmorim:lol!: lolz da se odmorim vristanjem:lol!:
i posle nastavila
kako mi je zao sto nije duze trajao
a bila sam mokra od znoja
Back to top Go down
http://www.dulcemaria.niceboard.com
~AnnY FairY GirL~
*Admin*
*Admin*
~AnnY FairY GirL~


Number of posts : 2235
Age : 32
Localisation : ~*na nekoj lepoj plazhici sa belim peskom*~
Registration date : 2007-06-30

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyMon Sep 08, 2008 4:08 pm

Jao,neverovatno je bilo,.i ja sam isto skakala i pevala sve vreme,odusevili su me,bas je bio pravi spektakl, i odlicno su pevali... I dalje ne mogu da verujem da su bili,i da sam ih videla... Zao mi je samo sto Maite nije bila... Zaista su bili neverovatni,obozavam ih... Sto mi je Dulce bila slatka,bas je strava zgodna,moja Anny je prelepa,jaaaaako je lepa,i svi su divni... Obozavam ih sve i nadam se iskreno da cu ih ponovo videti...
Back to top Go down
http://www.rbdworld.serbianforum.info
anny es mi idolo
*Moderator*
*Moderator*
anny es mi idolo


Number of posts : 3035
Age : 29
Localisation : Serbia
Registration date : 2007-11-19

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyMon Sep 08, 2008 4:09 pm

Jao blago wama...wi ste srecnici! E a jel bila Maite?
Back to top Go down
http://operacijatrijumf.net/forum/
anny es mi idolo
*Moderator*
*Moderator*
anny es mi idolo


Number of posts : 3035
Age : 29
Localisation : Serbia
Registration date : 2007-11-19

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyMon Sep 08, 2008 4:10 pm

~AnnY FairY GirL~ wrote:
Jao,neverovatno je bilo,.i ja sam isto skakala i pevala sve vreme,odusevili su me,bas je bio pravi spektakl, i odlicno su pevali... I dalje ne mogu da verujem da su bili,i da sam ih videla... Zao mi je samo sto Maite nije bila... Zaista su bili neverovatni,obozavam ih... Sto mi je Dulce bila slatka,bas je strava zgodna,moja Anny je prelepa,jaaaaako je lepa,i svi su divni... Obozavam ih sve i nadam se iskreno da cu ih ponovo videti...

Nije bila Mai????????????????? A onda da nezalim sto nisam bila Smile
Back to top Go down
http://operacijatrijumf.net/forum/
Natasa
*Admin*
*Admin*
Natasa


Number of posts : 2465
Age : 28
Localisation : Serbia
Registration date : 2007-03-30

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyMon Sep 08, 2008 4:32 pm

Ali stvarno je bilo extra, obozhavam ih!!!ni ja ne mogu da verujem!!!jednostavno ne mogu!!!presrecna sam kako su slatki....kako bih volela da dodju ponovo onda bih kupila vip gold!!!dobar je i parter other ali vip gold je NAJJJJ
Back to top Go down
http://www.dulcemaria.niceboard.com
Zorana
*Admin*
*Admin*
Zorana


Number of posts : 747
Age : 27
Localisation : Beograd
Registration date : 2007-11-20

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyMon Sep 08, 2008 9:05 pm

Anahi je rekla nešto na foru da joj obeæamo da ovo neæe biti poslednji put.
I nisu održali govor o raspadu.
Back to top Go down
*UcKeRs LoLliPop*
*R*E*B*E*L**
*R*E*B*E*L**
*UcKeRs LoLliPop*


Number of posts : 930
Age : 30
Localisation : WITH RBD in SERBIA!!!!!
Registration date : 2007-07-22

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyMon Sep 08, 2008 9:28 pm

meni je bilo fenooooomeeeeeeeeeenaaalllnoooo....nikad se nisam toliko iskakala...mislila sam da ce biti extra,ali owakooo dooobrooo nikad...swaka im chast,obozawam ix najbolji su!!!shteta shto Mai nije bila...a shto Diego G nije bio??????a jel znate kako se zowe ona pesma koju je Ucker sam pewao,i shto je rekao da je sam napisao??
Back to top Go down
http://www.dulce71.forumotion.com
ANNIE 4EVER
*R*E*B*E*L*D**
*R*E*B*E*L*D**
ANNIE 4EVER


Number of posts : 1837
Age : 30
Registration date : 2007-09-16

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyTue Sep 09, 2008 11:00 am

aa nemam pojma ta pesma nije izdata...pa ovako ja sam isto presrecnaaa....odusevljena koncertom....iako su me gurali i izgazili bilo je extraaa....sve su prelepi....any i christopher su mi aaaa savrsenii i ostali naravnooo.....i dalje ne verujem da sam pipnula uckera na aerodromu.uuuuu...aa daj boze da dodju ponovo,.....
Back to top Go down
*UcKeRs LoLliPop*
*R*E*B*E*L**
*R*E*B*E*L**
*UcKeRs LoLliPop*


Number of posts : 930
Age : 30
Localisation : WITH RBD in SERBIA!!!!!
Registration date : 2007-07-22

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyTue Sep 09, 2008 12:53 pm

i ja bi wolela...mmm,blago tebi,pipnula si uckera!!Kakaw je osecaj????????xaxa....aj ako neko nadje tu pesmo nek ostawi u download........pls
Back to top Go down
http://www.dulce71.forumotion.com
Natasa
*Admin*
*Admin*
Natasa


Number of posts : 2465
Age : 28
Localisation : Serbia
Registration date : 2007-03-30

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyTue Sep 09, 2008 4:22 pm

jao stvarno je extra pesma
pa mozda nisu pricali o raspadu mozda ponovo dodju posle albuma novog, a mozda se ni ne raspadnu
Back to top Go down
http://www.dulcemaria.niceboard.com
anny es mi idolo
*Moderator*
*Moderator*
anny es mi idolo


Number of posts : 3035
Age : 29
Localisation : Serbia
Registration date : 2007-11-19

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyTue Sep 09, 2008 6:34 pm

Ewo nekih komentara sa www.cuidadoconelangel.forumotions.net
*MyW* wrote:
EWO KAKO JE MENI BILO I DA VAM SVE LEPO NAPISEM.....

LJUDI BILO JE NE ZABORAVNO.....DOSLO JE 20.000 LJUDI A NEKI KAZU I CAK 30.000......BILO JE NAJVISE MOJIH GODISTA...MADA JE BILO I STARIJIH I MLADJIH!
BILO JE ZAISTA PRELEPO.....JA SAM TAMO STIGLA OKO 6 SATI I BILO JE JAKOOO PUNO NJIH MOJA DRUGARICA SARA IZ MOJE SKOLE 95 JE GODISTE...IH JE SACEKALA NA AERODROMU KADA SU STIGLI OKO 3 SATA...I VIDELA SAM SNIMAK JER JE SNIMALA.....
ONDA SMO CEKALI DO 7 SATI DA NAS PUSTE...OBEZBEDJENJE JE BILO LUDO....SVI SU VIKALI "PUSTITE NAS UNUTRA" A I JA SA NJIMA.....
I TAKO DOK SE NISAM PROBILA SA MOJE 2 DRUGARICE......A ONDA KADA SMO USLI U ARENU....ZNACI TO JE BILO ONAKO NIJE BILA PUNA ....ALI JE BILO LJUDI KOJI SU UZELI VIP KARTE....TO SU NAJBLIZE BINI....
I ONDA JE POCELO GURANJE OD POLA 8 DO POLA 9 I ONDA SU SE SMIRILI....
E DALJE....VIDELI SMO CLANOVE KOJI SVIRAJU GITARE,BUBNJEVE ITD...VIDELA SAM GUIDA....ODVRATAN JE...UZAS...SA NJEGOVOM BRADOM ZNACI FUJ!!!
E ONDA SU NAS SLIKALI...I SNIMALI.....NEKI SU PRAVILI PLAKATE...ZNAM SAMO DA SMO SE ZIVI SMORILI DOK ONI NISU IZASLI....PRE TOGA PUSTALI SU SNIMKE O MEXICU I njihove spotove....
I KONACNO JE DOSLO VREME......

NA BINI SE POJAVLJUJU...ALI JE BILO SVE BELI PREKRIVACI I ZASTAVE NA BINI A ONI SU BILI IZA NJIH....GASE SE SVETLA........I ONI IGRAJU....PADA ZAVESA I 1 KOGA SAM VIDELA JE BIO PRESLATKI PONCHO I DULCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZNACI NAJLEPSI SU MI BILI NJIH DVOJE.......PONCHO JE MOJ KRALJ...ZALJUBILA SAM SE U NJEGA...KAKAV SAMO GLAS IMA!!!!!!!!!!!
A TEK DULCE...ONA JE BILA PRELEPA!!!!!!!! BAS JE BILA PRELEPA....A MAITE NIJE DOSLA...NAZALOST...ALI DOBRO JA SAM BILA PRESRECNA STO SAM IH VIDELA UZIVO I TO NA 1,5 METAR!!!!!
A PESME KOJE SU PEVALI:PRVE 4 SU PO REDU A OVE OSTALE NISAM SIGURNA MOZDA SU I ONE POREDU...ZAISTA NISAM SIGURNA.....
1.FUI LA NINA
2.MONEY,MONEY
3.ME VOY
4.INALCANZABLE
5.Y NO PUEDO OLVIDARTE
6.SALVAME...
7.ALI SAMO POCETAK DO REFRENA.... SOLO QUEDATE EN SILENCIO.....OTRO DIA QUE VA,FUEGO,UM POCO DE TU AMOR....MOZDA JOS NEKE ALI SE NE SECAM....
8.AUN HAY ALGO
9.TRAS DE MI
10.REBELDE
11.TE DARIA TODO
12.NO PARES
13.NEKA NOVA OD UCKERA...ZAISTA JE EXTRA!!!
14.SUELES VOLVER
15.SI NO ESTAS AQUI
16.NO DIGAS NADA
17.EL MUNDO DETRAS
18.SER O PARECER
19.DAME
20.CELESTIAL
I TO JE TO...
PONCHO JE PEVAO NA SRPSKOM....REFREN OD DAME...I SER O PARECER...ALI SAM TOTALNO SAM!!!
A JA POSTO SAM BILA JAKO BLIZU I PONCHO SE STALNO VRTEO TUDA...JA SAM MU POSLALA POLJUBAC....A ON JE MENI MAHNUO.....
SLEDECE STO JE BILO......SVAKO OD NJIH 5 JE IZLAZIO...I GOVORIO DA JE SAN STO SU POSETILI SRBIJU I DA POSTOJI VEROVATNOSCA DA CE POSETITI I JOS MAKAR JEDANPUT SRBIJU......
ANAHI JE REKLA DA JE ZAISTA PRESRECNA STO JE OVDE I DA SE OSECAJU KAO KOD KUCE!!!!!
A SAD CE I NASTAVAK.....

*MyW* wrote:
DULCE JE REKLA DA JE ZAISTA PRESRECNA STO JE DOSLA U TAKO DALEKU ZEMLJU A DA SMO IH DOCEKALI KAO DA SU KOD KUCE I U JEDNOM TRENUTKU UZIMA NASU ZASTAVU I OGRNE SE NJOME SKACUCI!!!!!
PONCHO IZLAZI NA BINU I UHVATI JEDNU DEVOJKU KOJA JE BILA ODMAH ISPOD NJEGA....
ONA SE SKAMENILA....POLJUBIO JU JE...I ZAGRLIO......!!!!!!
KAMO SRECE DA SAM JA BILA NA NJENOM MESTU.....
UCKER JE IZVODIO SVOJE CUDNE ZVUKE REPERSKE.....
A ONDA POCINJE PESMA SALVAME...I JA POCINJEM JAKOOOO DA PLACEM...SUZE SU SAME TEKLE...BEZ PRESTANKA...ALI NISAM JEDINA PLAKALA VEC VECINA FANOVA....CAK I DECACI!!!!
A ONDA ODJEDNOM SAMO CUJES UCKERA KOJI GOVORI DA MU POMOGNEMO DA OTPEVAMO ZAJEDNO SA NJIME NOVU PESMU SA NAJNOVIJEG NJIHOVOG OPROSTAJNOG ALBUMA....KOJA SE ZOVE,NISAM SIGURNA NESTO KAO RBD NO SE PUEDE SEPARAR!
ZNACI PRELEPA JE!!!!!
ONDA KADA SU PEVALI DAME.....PONCHO JE DOSAO SKROZ DO KRAJA BINE I PEVAO,DAJ MI JEDNU SANSU,DAJ MI JEDAN ZNAK! TO SAM JAKO DOBRO CULA I SVI SU SE SHOKIRALI!!!!
A ISTO I KADA JE PEVAO SER O PARECER....
TAKODJE NISAM NAGLASILA PEVALI SU I ...............I WANNA BE THE RAIN SA KISOBRANIMA TO JE BILO ZAISTA EXTRA!!!
A TEK SUELES VOLVER I SI NO ESTAS AQUI......ZNACI PROMUKLA SAM SKROZ I JOS ME BOLI GRLO I GLAVA I NOGE I RUKE....MA SVE ME BOLI!!!
A KADA JE DULCE PEVALA TE DARIA TODO POSTO JE MOJA NAJBOLJA DRUGARICA IVANA USPELA DA SE PROBIE SKROZ DO NJE...A NEKI NISU NI ZNALI TU NOVI PESMU BAS NAJBOLJE....IWANA JE NAJBOLJE OTPEVALA STO JU JE DULCE I CULA....I POKAZALA JOJ RUKOM DA SAMO TAKO NASTAVI.....I IWANA JE USPELA DA JE DOTAKNE.....NJENU CIZMU ALI JU JE DULCE PRIMETILA KAO I MENE STO JE PONCHO!!!!
ZNACI ON JE BIO TAKO SLADAK....I DULCE MA SVI ALI NEKAKO MI JE UCKER BIO CUDAN...NE ZNAM STO.....I ONDA SU UZELI NASU ZASTAVU SVI SE ZAJEDNO POKRILI NJOME I VIKALI NA SRPSKOM....SRBIJA,SRBIJA....I TAKO A MI KOJI SMO BILI NAJBLIZI SMO PODIGLI ZASTAVU SA PROTESTA I NJOME MAHALI I SKAKALI ALI NA KRAJU JE TA ZASTAVA DOSLA DO NJIH.....
ONI SU SE ODUSEVILI...JER NISU OCEKIVALI DA IH TOLIKO VOLIMO...DA ZNAMO NJIHOVE PESME.....I SVE TO...ZAISTA SU SE JAKO IZNENADILI...A PONCHO JE BIO NAJJACI KAD JE POCEO KONCERT I KADA JE REKAO....SERBIA COMO ESTAN....!!!!!!!!!!!!
JA NISAM MOGLA DA VERUJEM......ZNACI EXTRA JE BILO.....KADA BUDE IZASAO DVD MOZDA CETE ME UGLEDATI MEDJU TOM RULJOM JER SAM BAS SKAKALA.....STVARNO OVO JE ISKUSTVO KOJE PAMTIM DOK SAM ZIVA!!!!!!!!

bisbalin wrote:
poncho je uzeo anahin mikrofon i njega je poljubio hahah kako su bili smesni i oni su se tad jedno drugom nasmejali

Tzeppelynn wrote:
A ja nisam cuo da su pevali na srpskom...Pa gluv sam ja i retardiran...
Ali je koncert bio spektakularan... ZNACI SPEKTAKL GODINE!!!!

Ja sam se super proveo za svo vreme ok sam bio tamo...Ne mogu da vam opisem kako je bilo...

Setam se ja sa sestrom oko arene, i prolazi pored nas neki kombi...Kombi ko svaki drugi najobicniji kombi...

Medjutim posle pet-sest sekundi dolazi gomila fanova i urla na kombi, a ja kazem: Boze, Boze, sta je njima, pa to je samo kombi...

Kad ono iz kombija izadjose oni- Any Dul i Poncho -brze trci tamo...Dotrcasmo tamo, i ja se izgurah da vidim nesto, video sam namo nekog niskog sa kapom, telohranitelje, i jedan kofer koji je Any mislim sutnula...

Posle na kraju...Tras de mi Video remix, kaze mi sestra: Ajde bre izlazi, ONI POBEGOSE!!! Brze poletesmo niz stepenice, ali dok mi stigosmo do izlaza, kombi je vec otisao...

A da vidite dok su pevali Money Money, jednom ja vrisnem, odmah cela arena vriste...Posle je neko drugi vristao, i opet cela arena poce da vristi...

A koncert je bio bas extra...Glas nemam
Back to top Go down
http://operacijatrijumf.net/forum/
*UcKeRs LoLliPop*
*R*E*B*E*L**
*R*E*B*E*L**
*UcKeRs LoLliPop*


Number of posts : 930
Age : 30
Localisation : WITH RBD in SERBIA!!!!!
Registration date : 2007-07-22

Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... EmptyTue Sep 09, 2008 9:37 pm

Natasa wrote:
jao stvarno je extra pesma
pa mozda nisu pricali o raspadu mozda ponovo dodju posle albuma novog, a mozda se ni ne raspadnu
a zakon je pesma.....molim was,neka nadje neko,pa nek postawi,probacu i ja....!!
Back to top Go down
http://www.dulce71.forumotion.com
Sponsored content





Utisci sa koncerta... Empty
PostSubject: Re: Utisci sa koncerta...   Utisci sa koncerta... Empty

Back to top Go down
 
Utisci sa koncerta...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rebelde World Serbia :: RBD :: .::RBD Live In Serbia::. :: 7.8.2008. RBD Live In Serbia EDC Tour-
Jump to: